MOJE VIZE

Fotografie je emoce, zachycuje právě ten jedinečný okamžik a jeho kouzlo, který se třeba již nikdy nevrátí. Můžeme to vidět na našich dětech, které nám doslova rostou „ze dne na den“ před očima. Kolikrát se vám stalo, že jste se dívali na svoje dítě, prožívali s ním neopakovatelnou chvíli a rádi by jste si tento okamžik uchovali napořád? Tomu podobné situace a důležité životní okamžiky jako jsou svatba, promoce, maturitní ples, první rande, předsvatební focení, porod..?

Jenže naše paměť stárne a zapomíná. Fotografie je skoro věčná…

Nefotím pouze v ateliéru, nechci po vás nesmyslné a krkolomné pózy. Upřednostňuji přirozenost, jednoduchost. Mám však dostatek nápadů pro kreativitu, která se věřím, ukazuje v sekci budoir/akt.

Nefotím jen krásné, štíhlé, dokonálé modelky, protože ty jsou krásné skoro vždy. Naopak mám ráda práci s normálními ženami všech barev, tvarů a věkových kategorií. Miluji váš lidský příběh a to co je pod povrchem. 

Můžeme fotit na vámi oblíbených místech, na zahradě, v parku kam rádi chodíte. Nabídnu vám samozřejmě focení i v ateliéru a ostatním interiéru, na terase, nebo i u vás doma, kde mám s focením též zkušenosti.

Mým cílem je to, aby jste se na fotografiích poznali, aby jste spolu se mnou dostali ze sebe to nejlepší, ale zároveň šlo stále ještě o realitu. Ráda bych od vás slyšela “to jsem opravdu já“. Bez extrémních retuší a zachycuji skutečnost, tu vaši jedinečnou osobnost a vnitřní stránku, která je velmi křehká, ale při správném naladění je možné ji zachytit a vidět i na fotografiích.

Moje moto, si myslím, se prolíná i do mých fotografií. Jelikož jsem i já maminkou, věřím, že se umím dobře naladit na potřeby dětí, rodiny a společně můžeme vytvořit krásnou vzpomínku, díky níž se můžete neustále vracet v čase.

Proč mít fotky ode mne:-)? Protože vždy dostanete víc, než pro co jste přišli ať už to pro vás znamená cokoliv. Nepočítám minuty, fotografie spolu průběžně konzultujeme a vylepšujeme novými nápady. Je to týmová práce a tím pádem společný výsledek.